Shopping Cart

Krepšelis tuščias

Apie mus

Burtai prasideda virtuvėje!

Išskirtinių prieskonių parduotuvė, kurioje rasi platų asortimentą – nuo grynųjų, vietoje malamų prieskonių, iki unikalių prieskonių mišinių. Netikėti skoniai ir jų deriniai leis virtuvę paversti tikru restoranu – siekiame, jog maisto kultūra turėtų pačius ryškiausius ir dažnai netikėtus skonius bei įsimintinus kvapus!

Mūsų produktai

Visą dėmesį skiriame kokybiškiems prieskoniams, neregėtiems ir visų mylimiems skoniams. Plataus asortimento dėka, visi maisto mylėtojai bei mėgstantys gaminti ras sau tai, ko ieško, jog maistas būtų dar išskirtinesnis - grynieji, vietoje malami prieskoniai, išskirtinių skonių mišiniai ir deriniai - viską atrinkome ir sudėjome į vieną magišką vietą, iš patikimų tiekėjų bei mažųjų ūkininkų. Natūralumas, kokybė ir prieskonių užauginimas - kelias į skanaus maisto pradžią. Čia rasi plačiausią pasirinkimą, be jokių priemaišų, konservantų ar dažiklių - nes skanus maistas prasideda nuo magiškų prieskonių!

Mūsų darbas

Tai parduotuvė, kurios ieškojome ilgus metus patys - ieškantiems kokybės, išskirtinių prieskonių, norintiems savo virtuvę paversti vis kitokia. Mums svarbu kiekvieno prieskonio kelias, jo pateikimas ir kokybė - džiaugiamės, jog kruopščiai atrinktus prieskonius nuo šiol galite rasti vienoje vietoje.

Aukščiausios kokybės prieskoniai

Rankų darbo

Prieskoniai iš mažųjų Europos ūkininkų.

100% natūralūs

Kruopščiai atrinkti, be konservantų, dažiklių ar skonio stipriklių.

Platus pasirinkimas

Nuo populiariausiųjų iki rečiausių ir dar nematytų prieskonių.

Požiūris

Su aistra maistui ir jo kokybei.

Visada šviežia

Vietoje malami, grynieji prieskoniai - išlaikantys savo tikrąsias savybes bei skonį.

Tvarumas

Mažiau plastiko daugiau gamtos.

Unikali skonių kelionė, vietoje malami prieskoniai ir susipinantys kvapai – pasinerkite į edukaciją mūsų fizinėje parduotuvėje!

Sekite mus Instagrame 

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed with the ID 1 found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.

Pasirinkite produktus